• Dumankaya Vizyon Plaza Kat:14 No:98 Kartal / İSTANBUL

Uydu üzerinden araçların DÜNYA üzerindeki konumlarını maksimum 5 metre sapma payı ile tespit edebilmektedir.

Araçlarınızın konum bilgilerini ve gün içinde yapmış olduğu aktivite bilgilerini Uydu takip cihazları ile anlık olarak takip edebilirsiniz. Uydu takip cihazı kurulumu sonrasında size verilecek kullanıcı adı ve şifre ile anlık olarak araçlarınızı takip edebilirsiniz. Uydu takip cihazlarının kurulumları ortalama 20 dakikalık bir işlem sonrasında araç takip sistemi yazılımı üzerinden araçlarınızı takip edebilirsiniz.

Uydu takip sistemi tüm taşıtlara uygun bir yapısı vardır. Otomobil, Kamyonet, Tekne veya ürün güvenliği için GPS takip cihazları ile anlık konum bilgileri kontrol edebilirsiniz. Uydu üzerinden araçların noktasal konum tespitleri yapılır ve araç için bulunan sensör ve ilave ek birimlerden gelen veriler ile beraberinde M2M data hattı ile araç takip sunucularına veriler iletilir.

Uydu Takip Sisteminin Özellikleri

Uydu takip sistemi cihazları genel olarak araçların konum bilgisi, araçların hız bilgisi, araçların yön bilgisi, yapılan günlük kilometre bilgisi, kontak açma ve kapatma durumları gibi genel bilgileri uydu takip sistemi yazılımı üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca araç takip aksesuar ürün seçimlerinizin olması durumunda farklı bilgilerde araçlardan alınabilmektedir. Örnek olarak Araç Takip Sistemi G-Sensör özelliği sayesinde araçların savrulma, ani duruş veya kalkış gibi birçok veri bilgisine uydu takip cihazı ile ulaşabilmek mümkündür.