Taksi Takip Sistemi ve Güvenlik pakedi


Taksi Takip Sistemi ve Güvenlik pakedi ile artık güvendesiniz.
Günümüzün en riskli ve yorucu mesleklerinden biri olan taksicilik son günlerde yaşanan taksici cinayetleri ve gasp olayları nedeni ile bu mesleği yapan şoförler içinde huzursuz ve korku ile çalışmak zorunda kaldıkları bir sektör haline geldi.

Bu  konunun önemi ve bilicinde olarak teknolojimizi bu yönde bir sistem yaratmak için kullandık ve ortaya taksi takip sistemi çıktı.
Bu sistem ile aracınıza takılı olan araç takip cihazı panik butonu adını verdiğimiz gizli bir butona gaspa uğradıgında basılırsa tüm taksi durağındaki meslektaşlarının cep telefonuna Konum bilgisinide içeren GASPA UĞRADIM mesajı gönderir.Aynı alarm izleme merkezimizede düşer ve emni,yet kuvvetlerine konu hakkında tarafımızdan bilgi verilir.

Sistemimizi diğer sistemlerden ayıran en büyük özellikse gasp anında gaspçının fotografı cekilerek anında serverlaırımıza iletilir.Bu bilgi ve fotoğraflar hemen emniyet birimleri ile paylaşılmaktadır.
Tüm bunların dısında ayrıca farklı bir çok bilgiye de ister cep telefonlarınızdan isterseniz bilgisayarlarınızdan ulaşabilirsiniz.
Sistemin özellikleri ;
Taksilerin harita üzerinde anlık konum 
Hızları
Toplam Km 'leri 
Geriye dönük 1 yıllık trafikteki hareketleri
Aktivite detay raporları ve bir çok işinize yarayacak rapor bilgileri
Motor blokaj özelliği
Ani fren ve çalınma alarmları gibi bir çok alarm bilgisi