• Dumankaya Vizyon Plaza Kat:14 No:98 Kartal / İSTANBUL

Araç Takip Sistemi Hakkında

Araç Takip ;Gps uydularından alınan konum bilgilerinin, araç üzerinden toplanan çeşitli algılayıcı ve benzeri bilgiler ile birlikte GSM/GPRS üzerinden bir merkeze iletilmesi ve kullanıcılara kontrollü olarak internet üzerinden sunulması esasına dayanır. Araçlara monte edilen mobil veri cihazları, GPS uygularından aldıkları konum bilgilerini, bağlı algılayıcılardan gelen sıcaklık ve benzeri telemetrik bilgileri GSM/GPRS şebekesi üzerinden kontrol ve haberleşme merkezlerine aktarır. Merkeze ulaşan bilgiler ilgili yazılım sayesinde derlenerek sunular üzerindeki veri tabanına kaydedilir. Bu verilere anlık olarak ulaşılabileceği gibi aynı bilgiler geçmişe dönük olarak da sağlanabilir. Kullanıcılar, kendileri içi özel olarak oluşturulan kullanıcı adı ve şifre ile internet erişimleri bulunan herhangi bir noktadan

Should you use it the right way, article review can be a potent force in your career. First of all, it doesn’t have to be a full-time occupation and everyone can write their own articles. You can begin out by submitting your work to online article directories and see what type of response you get from others that are currently studying your work. This way you can start to paper writer see if article review is something you would like to pursue in more of a capacity that is paid or in the event that you would rather be writing on your own terms.

araçlarını izleyerek, filoları hakkında detaylı bilgi ve raporlara erişebilirler. Dilerlerse, araçların alarm ve program durumlarını da değiştirebilirler.