• Dumankaya Vizyon Plaza Kat:14 No:98 Kartal / İSTANBUL

Araç takip sistemi ile araçlarınızın mesai dışı kullanımlarını araç takip sistemi yazılımı üzerinden kontrol edebilirsiniz. Yazılım üzerinden araçların mesai saatlerini belirleyebilir, mesai dışı araç kullanımlarını araç takip programı üzerinden raporlayabilirsiniz. Farklı raporlama seçenekleri sayesinde belirlediğiniz tarih aralığı veya zaman süreleri ile geçmişe dönük raporlamalar alabilirsiniz. Her araç için ayrı ayrı belirlenebilecek olan araç mesai dışı kullanım zamanları ile mesai dışı kullanımlarda sistem üzerinden araç takip sistemi programı üzerinden kontrol sağlayabilirsiniz.

İhlal ve Bildirimler

Sistem üzerinden belirlenen saatler dışında araç kullanımları mesai dışı ihlal raporları sayesinde anlık olarak ve geçmişe dönük mesai dışı kullanım bilgilerini alabilirsiniz. Mail ve SMS yolu ile belirlenen zaman dilimlerinin dışındaki araç aktivitelerinden anlık olarak haberdar olabilirsiniz. Mesai dışı araç kullanımı yakıt ve araç bakım giderleri baş olmak üzere araç giderlerinde ekonomi sağlayabilirsiniz.

Raporlama Ekranları

Mesai dışı çalışan araçlarınızın mesai dışı çalışma süreleri araç takip sistemi raporlama ekranlarından detaylı bir şekilde analiz edebilirsiniz. Kontak açma kapatma bilgileri, araç detay raporları vb. diğer raporlama seçeneklerinden ulaşabilirsiniz. Araçların mesai dışı kullanımlarını isterseniz günlük, haftalık olarak seçim yapabilir veya iki tarih arasında örnek olarak 18.00- 08.00 saatleri arasında araç çalışma süreleri ve yapılan kilometre bilgilerini raporlayabilirsiniz.

Ayrıca belirlemiş olduğunuz iki tarih arasında sadece Cumartesi günleri kullanımı veya Pazar günü mesai dışı araç kullanım bilgileri raporlayabilirsiniz. Alacağınız raporları Excel, PDF dökümler halinde kendi bilgisayarınızda depolayabilirsiniz.